Location : Home > 1 > 1585H16B1
1585H16B1
Share on FacebookShare on Facebook
1585H16B1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1585H16B1 standard package with RoHS 43420 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TSW-142-07-L-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 84 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
TSW-142-07-L-D IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSW-142-07-L-D Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
TSW-142-07-L-D Samtec Inc. 157580 2016+ CONN HEADER 84POS .100 DL GOLD Unitronix Electronics Limited
TSW-142-07-L-D NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SFH 4641-Z Optoelectronics Infrared, UV, Visible Emitters Infrared (IR) Emitter 940nm 1.6V 70mA 16mW/sr @ 70mA 30¡ã 2-SMD, No Lead