1553 BR001 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AT180000200WB Boxes, Enclosures, Racks Box Accessories WALL BRACKET 7.87" LONG
CA8B5,GY Boxes, Enclosures, Racks Boxes KEY FOB ABS GRAY 3.32"L X 1.87"W
CA8B5,GY IC 38500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CA8B5,GY NEW 87350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CA8B5,GY Serpac 8000 2012+ BOX 3.32X1.87X1.0 W/5 BTNS GRY Global Thunder Electronics Co.,Ltd
T1002 Boxes, Enclosures, Racks Boxes COMP STORAGE PLSTC 4.31"LX2.63"W
T1002 E-Switch 139650 NEW RoHS CAP TOGGLE BLK FOR T1 ACT FindCores Electronics Co.,Ltd.
T1002 E-Switch 8000 2012+ CAP TOGGLE BLK FOR T1 ACT Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
T1002 Semiconductor 20745 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
SC-13100 Boxes, Enclosures, Racks Boxes CABINET ALUMINUM 8.69"L X 9.93"W
SC-13100 38915 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
SC-13100 Bud Industries 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
SC-13100 IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC-13100 Semiconductor 19465 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
24563142 Boxes, Enclosures, Racks Card Racks SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM