Location : Home > 1 > 1537R-44H
1537R-44H
Share on FacebookShare on Facebook
1537R-44H distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1537R-44H 16/17+ 31795 Semiconductor 16/17+ new and original in hand ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1537R-44H standard package with RoHS 43110 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1537R-44H RoHS Compliant 37414 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-09D-60-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM L-TAB T766
ATS-01F-178-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM R-TAB
ATS-21D-165-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM R-TAB T412
ATS-11B-121-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X10MM XCUT T766
ATS-13B-62-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM L-TAB T412
ATS-20A-77-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X30MM R-TAB T412
ATS-16B-47-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X30MM L-TAB T766
ATS-06H-67-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM L-TAB
62-AFL-016-3-11 Filters Power Line Filter Modules EMI FILTER
F3600T025 Filters Power Line Filter Modules FILTER 3-PHASE 600V 25A
F3600T025 IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
F3600T025 NEW 79130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
939-255 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.255" (6.48mm) Natural
939-255 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
939-255 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
907-440 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.440" (11.18mm) Natural