Location : Home > 1 > 150684J400MF
150684J400MF
Share on FacebookShare on Facebook
150684J400MF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
150684J400MF Film Capacitors 0.68uF 400V 5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
150684J400MF CAP FILM 0.68UF 400VDC AXIAL 1352700 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
150684J400MF CAP FILM 0.68UF 400VDC AXIAL 695400 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com