Location : Home > 1 > 150274J63BB
150274J63BB
Share on FacebookShare on Facebook
150274J63BB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
150274J63BB Film Capacitors 0.27uF 63V 5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
150274J63BB CAP FILM 0.27UF 63VDC AXIAL 1231100 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
150274J63BB CAP FILM 0.27UF 63VDC AXIAL 594800 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
150274J63BB CAP FILM 0.27UF 63VDC AXIAL 604800 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
150274J63BB CAP FILM 0.27UF 63VDC AXIAL 499600 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.