Location : Home > 1 > 150244-2000-RB
150244-2000-RB
Share on FacebookShare on Facebook
150244-2000-RB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
150244-2000-RB 44/2MM/BDMT SKT 147850 3M 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3050264 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 12-26 AWG
3050264 Phoenix Contact 147250 2016+ TERM BLOCK FEED THRU 5.2MM Unitronix Electronics Limited
3050264 Phoenix Contact 288930 2016+ TERM BLOCK FEED THRU 5.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3050264 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
123-93-322-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD
123-93-322-41-001000 IC 57410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
123-93-322-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
123-93-322-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157220 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Unitronix Electronics Limited
123-93-322-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278530 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
855-87-096-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 96 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
1673490000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1673490000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08MM 90 19POS SN BK TPC Global Service Co.Ltd.
1673490000 Weidmuller 157680 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1673490000 Weidmuller 298970 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-016-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-016-10-004101 Preci-Dip 157520 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-016-10-004101 Preci-Dip 298450 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
811-22-019-30-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 19 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-019-30-006101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-019-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
811-22-019-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 19 POS .276 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-019-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 19 POS .276 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd