Location : Home > 1 > 150240-2000-TH
150240-2000-TH
433215-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
433215-11-0 IC 59740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37051-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T37051-12-0 IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37051-12-0 NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325241-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
821-22-049-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 49 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-049-10-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-049-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-049-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 49POS SNGL .177 PCB EKT Electronics Co., Ltd
821-22-049-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 49POS SNGL .177 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
88874-020 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
88874-020 Amphenol FCI 157840 2016+ QKE HDR Unitronix Electronics Limited
88874-020 Amphenol FCI 298490 2016+ QKE HDR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
620305124022 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Tin
22-01-2097 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 9 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.100" (2.54mm)
22-01-2097 Electronics 27441 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
22-01-2097 Electronics 27441 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
22-01-2097 Molex Connector Corporation 277310 2016+ CONN HOUSING 9POS .100 W/RAMP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com