Location : Home > 1 > 150232-6002-RB
150232-6002-RB
Share on FacebookShare on Facebook
150232-6002-RB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BACC63BP20C41SN Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
D25S13B6PA00LF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
97-3108A24-9SZ Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 2C 2#4 SKT PLUG
DDMAY78P Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 78 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Crimp
DDMAY78P IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DDMAY78P NEW 77610 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
DDMAY78P NEW 77610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TVS07RF-11-99JD Connectors, Interconnects Circular Connectors 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
432203-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432203-24-0 IC 59870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1355044-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings STD POW TIM GEH 4P
1355044-1 TEConnectivity 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
1976840000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 135¡ã Through Hole
5-104878-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold