Location : Home > 1 > 150224K400FE
150224K400FE
Share on FacebookShare on Facebook
150224K400FE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
150224K400FE CAP FILM 0.22UF 400VDC AXIAL 27480 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
150224K400FE CAP FILM 0.22UF 400VDC AXIAL 485200 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
150224K400FE Film Capacitors 0.22uF 400V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
150224K400FE CAP FILM 0.22UF 400VDC AXIAL 1216700 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com