Location : Home > 1 > 150206-2000-TH
150206-2000-TH
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1729080000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 32 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1729080000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB HDR 3.5MM 32POS SN BK TPC Global Service Co.Ltd.
1729080000 Weidmuller 147830 2016+ TERM BLOCK HDR 32POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1729080000 Weidmuller 297850 2016+ TERM BLOCK HDR 32POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
76308-118 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
76308-118 Amphenol FCI 147150 2016+ CONN RCPT 18POS T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
76308-118 Amphenol FCI 287610 2016+ CONN RCPT 18POS T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
76308-118 IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
91802-324 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold