Location : Home > 1 > 1455TPLTBU-10
1455TPLTBU-10
Share on FacebookShare on Facebook
1455TPLTBU-10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1455TPLTBU-10 standard package with RoHS 43230 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
21039-0252 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CABLE FLAT FLEX 10 POS 1MM 4"