Location : Home > 1 > 1447AG10
1447AG10
Share on FacebookShare on Facebook
1447AG10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1447AG10 standard package with RoHS 43350 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1411K Boxes, Enclosures, Racks Boxes BOX ALUMINUM GRAY 5"L X 2.25"W
1411K Electronics 26069 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1411K IC 59830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1411K STOCK 43620 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
HWB-1790 Boxes, Enclosures, Racks Rack Accessories BRACKET HINGED WALL MOUNT
HWB-1790 Bud Industries 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
HWB-1790 Bud Industries 8000 2012+ BRACKET HINGED WALL MOUNT SIMEN Electronics Co.,Ltd
HWB-1790 IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HWB-1790 NEW 99010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RCHS1901017BK1 Boxes, Enclosures, Racks Racks RACK STEEL 17.5X21X12.5 BLK
RCHS1901017BK1 40265 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
RCHS1901017BK1 Hammond Manufacturing 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
1402947 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies CABLE
1409528 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies SAC-HZ-3P-MR/0 5-542/FR SCO BK
1409528 IC 41080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1682032 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies CABLE 3POS R/A PLUG-STR SCKT .6M
1682032 Phoenix 533 CABLE3POS AAA(HK) Electronics Co.,LTD. Skype: loismaii
2249-E-600 Cable Assemblies Coaxial Cables (RF) CABLE BNC MALE RG59B/U 50FT
2249-E-600 785241 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
2249-E-600 785241 13+ 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
ECAM-FD-A-F-F-0350-A Cable Assemblies Fiber Optic Cables FDDROP SCA BOTH ENDS 350' TONABL
ECAM-FD-A-F-F-0350-A IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1906013-3 Cable Assemblies Fiber Optic Cables CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU
1906013-3 TE 8500 12+ Coonentor HK EKENDA INDUSTRIAL CO.LTD
24-012-173 Cable Assemblies Flat Flex Cables (FFC, FPC) CABLE 24POS .100 JUMPER 12 INCH
24-012-173 Factory 12000 2012+ 2012+ Obama Resources Group
24-012-173 S/N 500 2014+ 2014+ Kairong Electronics Ltd.
0210200099 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CABLE FLAT FLEX 3" .50MM 10 POS