Location : Home > 1 > 135D255X9100C2
135D255X9100C2
Share on FacebookShare on Facebook
135D255X9100C2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
135D255X9100C2 CAP WET TANT 2.5UF 10100V AXIAL 80,000 Vishay/Sprague 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
135D255X9100C2 CAP TANT 2.5UF 100V 10 AXIAL 1311600 Vishay Sprague 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
135D255X9100C2 CAP TANT 2.5UF 100V 10 AXIAL 694600 Vishay Sprague NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
135D255X9100C2 CAP WET TANT 2.5UF 10100V AXIAL 80,000 Vishay/Sprague 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd