Location : Home > 1 > 134D476X9060C6
134D476X9060C6
Share on FacebookShare on Facebook
134D476X9060C6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
134D476X9060C6 CAP TANT 47UF 60V 10 AXIAL 1216600 Vishay Sprague 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
134D476X9060C6 CAP TANT 47UF 60V 10 AXIAL 589600 Vishay Sprague 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
134D476X9060C6 CAP TANT 47UF 60V 10 AXIAL 589600 Vishay Sprague 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
134D476X9060C6 Tantalum Capacitors - Wet 47uF 60volts 10 C Case Orange Sleeve Learn M 80,000 Vishay/Sprague 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd