Location : Home > 1 > 12CTQ045STRL
12CTQ045STRL
Share on FacebookShare on Facebook
12CTQ045STRL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12CTQ045STRL 985765 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
12CTQ045STRL DIODE SCHOTTKY 45V 6A D2PAK 802300 Vishay Semiconductors 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
12CTQ045STRL module 7320 N/A 2013 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
430605-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
430605-03-0 IC 58150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3008067 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Ground, Earth/Neutral Blue, Green, Yellow 2-18 AWG