Location : Home > 1 > 12CTQ045S
12CTQ045S
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for 12CTQ045S distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
12CTQ045S IR TO-263 32530 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
12CTQ045S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12CTQ045S sot 5000 IR 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
12CTQ045S module 7320 N/A 2013 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
12CTQ045S SOT-263 13891 IR 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
12CTQ045S 3000 IR/VISHAY 13+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
12CTQ045S DIODE SCHOTTKY 45V 6A D2PAK 8000 Vishay/Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
562000010 IC 37182 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
562000010 Original 40305 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
562000010 Semiconductor 31445 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
38780-0118 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws