Location : Home > 1 > 12BDGHA16
12BDGHA16
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/01-2972 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 330UF 20% 6V AXIAL
M39003/01-2972 IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-2972 Vishay 68000 N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
M39003/01-2972 NEW 78750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M39003/01-3029/TR Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 33UF 10% 35V AXIAL
M39003/01-3029/TR IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-3029/TR NEW 78710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95D157K010LSAL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 150UF 10V 10% 2917
T95D157K010LSAL IC 40220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T95D157K010LSAL NEW 87310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95D157K010LSAL Vishay Sprague 1238700 15+ CAP TANT 150UF 10V 10 2917 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TM3D107M016LBA IC 40160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TM3D107M016LBA NEW 88170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TACK105M010QTA Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 1UF 10V 20% 0402
TACK105M010QTA AVX 25000 2016 TANTAL FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
TACK105M010QTA N/A 95752 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TACK105M010QTA N/A 86050 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
TACK105M010QTA ROHS 48105 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
0201ZJ2R7BBWTR Capacitors Thin Film Capacitors CAP THIN FILM 2.7PF 10V 0201
0201ZJ2R7BBWTR AVX 3500 12+ CAP THIN FILM 2.7PF 10V 0201 Evergreen Electronics Co.,Ltd
0201ZJ2R7BBWTR AVX Corporation 1543000 15+ CAP THIN FILM 2.7PF 10V 0201 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
0201ZJ2R7BBWTR AVX Corporation 895000 1525+ CAP THIN FILM 2.7PF 10V 0201 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0201ZJ2R7BBWTR AVX Corporation 895000 1525+ CAP THIN FILM 2.7PF 10V 0201 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
02013J0R1PBWTR\500 Capacitors Thin Film Capacitors CAP THIN FILM 0.1PF 25V 0201
9101303200 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR 1.2A 250VAC 80VDC
0031.8512 Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM
0232003.M Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 3A 250VAC 5X20MM