Location : Home > 1 > 1210R-682J
1210R-682J
Share on FacebookShare on Facebook
1210R-682J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1210R-682J s/n 2460 N/A 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
1210R-682J INDUCTOR FERRITE CORE 6.8UH SMD 47370 API Delevan 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1210R-682J standard package with RoHS 46780 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IRF7821TRPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 13.6A 8-SOIC
IRF7821TRPBF IR 182910 17+ for more pls inquire us now Microtranik Components sales@microtranik.com
IRF7821TRPBF IR 38790 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
IRF7821TRPBF IR 38574 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ATS-19H-123-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X20MM XCUT T766
ATS-06B-96-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM R-TAB T412
4671 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets INSULATOR MICA .800X.520" PLAST
4671 IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4671 IC 58690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-07F-139-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T766
FN2211-2300-99-C30-R55 Filters Power Line Filter Modules FILTER DC 2300A
910-090 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.090" (2.29mm) Natural