Location : Home > 1 > 12105J4R7ABTTR
12105J4R7ABTTR
Share on FacebookShare on Facebook
12105J4R7ABTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12105J4R7ABTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 4.7pF 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
12105J4R7ABTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 4.7pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
12105J4R7ABTTR CAP THIN FILM 4.7PF 50V 1210 885300 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.