Location : Home > 1 > 12105J2R5ABTTR
12105J2R5ABTTR
Share on FacebookShare on Facebook
12105J2R5ABTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12105J2R5ABTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 2.5pF 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
12105J2R5ABTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 2.5pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
12105J2R5ABTTR CAP THIN FILM 2.5PF 50V 1210 886000 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
12105J2R5ABTTR CAP THIN FILM 2.5PF 50V 1210 876000 AVX Corporation 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.