Location : Home > 1 > 12105J100CBTTR
12105J100CBTTR
Share on FacebookShare on Facebook
12105J100CBTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12105J100CBTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 10pF 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
12105J100CBTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 10pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
12105J100CBTTR CAP THIN FILM 10PF 50V 1210 891100 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.