Location : Home > 1 > 12102U3R6BAT2A
12102U3R6BAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
12102U3R6BAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12102U3R6BAT2A CAP CER 3.6PF 200V NP0 1210 80,000 AVX Corporation 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
12102U3R6BAT2A CAP CER 3.6PF 200V NP0 1210 1510300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2381 641 66272 Sensors, Transducers Temperature Sensors - NTC Thermistors NTC Thermistor 2.7k Box, 4 x 2.5 x 4.4mm
2381 641 66272 Vishay 7320 12+ Box 4 x 2.5 x 4.4mm SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
2381 641 66272 Vishay 13830 2013+ THERMISTOR NTC 2.7K OHM RADIAL Ameyic Electronics Limited
2381 641 66272 Vishay 39764 NEW RoHS THERMISTOR NTC 2.7K OHM RADIAL FindCores Electronics Inc.
2381 641 66272 Vishay 41995 1531+ THERMISTOR NTC 2.7K OHM RADIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.