Location : Home > 1 > 12102U360FAT2A
12102U360FAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
12102U360FAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12102U360FAT2A CAP CER 36PF 200V NP0 1210 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
12102U360FAT2A standard package with RoHS 46440 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
12102U360FAT2A CAP CER 36PF 200V NP0 1210 80,000 AVX Corporation 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
12102U360FAT2A CAP CER 36PF 200V 1 NP0 1210 1527600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
444 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Mildly Activated (RMA) Static Dissipative (SD) Blue 0.100" (2.54mm) 25' (7.622m)