Location : Home > 1 > 12102C223KAT2A
12102C223KAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
12102C223KAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12102C223KAT2A CAP CER 0.022UF 200V X7R 1210 591800 AVX Corporation 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
12102C223KAT2A standard package with RoHS 47120 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
12102C223KAT2A CAP CER 0.022UF 200V X7R 1210 697000 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
12102C223KAT2A CAP CER 22000PF 200V X7R 1210 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
12102C223KAT2A CAP CER 22000PF 200V X7R 1210 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com