Location : Home > 1 > 12101J240GBTTR
12101J240GBTTR
Share on FacebookShare on Facebook
12101J240GBTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12101J240GBTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 24pF 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
12101J240GBTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 24pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
12101J240GBTTR CAP THIN FILM 24PF 100V 1210 890700 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.