Location : Home > 1 > 12101C823KAT4A
12101C823KAT4A
Share on FacebookShare on Facebook
12101C823KAT4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12101C823KAT4A standard package with RoHS 46650 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
12101C823KAT4A CAP CER 0.082UF 100V X7R 1210 1236000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
12101C823KAT4A CAP CER 82000PF 100V X7R 1210 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com