Location : Home > 1 > 12101C683KAT4A
12101C683KAT4A
Share on FacebookShare on Facebook
12101C683KAT4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12101C683KAT4A standard package with RoHS 46490 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
12101C683KAT4A CAP CER 0.068UF 100V X7R 1210 1236200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
S-A-10AS Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Unfluxed Static Dissipative (SD) Silver 0.025" (0.63mm) 10' (3.048m)