Location : Home > 1 > 12101C563JAT2A
12101C563JAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
12101C563JAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12101C563JAT2A standard package with RoHS 46810 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
12101C563JAT2A CAP CER 0.056UF 100V 5 X7R 1210 1554400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
12101C563JAT2A CAP CER 56000PF 100V X7R 1210 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com