Location : Home > 1 > 12101C105KAT2A
12101C105KAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
12101C105KAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12101C105KAT2A standard package with RoHS 46370 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
12101C105KAT2A CAP CERM 1.0UF 10 100V X7R 1210 80,000 AVX Corporation (VA) 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1300940242 Cables, Wires - Management Pulling, Support Grips GRIP SINGLE EYE 1.75-1.99" 20"