Location : Home > 1 > 12101C102KAT2A
12101C102KAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
12101C102KAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12101C102KAT2A CAP CER 1000PF 10 100V X7R 1210 80,000 AVX Corporation (VA) 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
12101C102KAT2A CAP CER 1000PF 100V 10 X7R 1210 600600 AVX Corporation 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
12101C102KAT2A 15+ 446000 AVX 15+ New parts and Stock On Hand Futune Electronics Co.Limitd
12101C102KAT2A standard package with RoHS 47110 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
12101C102KAT2A CAP CER 1000PF 100V 10 X7R 1210 705800 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TC496 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 200UF 150V AXIAL