Location : Home > 1 > 1206SC102KAT1AJ
1206SC102KAT1AJ
Share on FacebookShare on Facebook
1206SC102KAT1AJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1206SC102KAT1AJ CAP CER 1000PF 10 1500V X7R 120 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1206SC102KAT1AJ CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1206 707700 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
1206SC102KAT1AJ CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1206 597700 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1206SC102KAT1AJ CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1206 602500 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
1206SC102KAT1AJ CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1206 1232700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OS-A-500 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Mildly Activated (RMA) Silver 0.025" (0.63mm) 500' (152.44m)