Location : Home > 1 > 1206L400SL-SYR
1206L400SL-SYR
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GKU30010 Capacitors Trimmers, Variable Capacitors CAP TRIMMER 5.5-30PF 250V TH
GKU30010 IC 41100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GKU30010 NEW 97510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GKU30010 Sprague-Goodman 1237600 15+ CAP TRIMMER 5.5-30PF 250V TH Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
GKU30010 Sprague-Goodman 602600 1525+ CAP TRIMMER 5.5-30PF 250V TH Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
06035J1R1BBSTR Capacitors Thin Film Capacitors CAP THIN FILM 1.1PF 50V 0603
06035J1R1BBSTR AVX 80,000 2013+ Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1.1pF ACCU-P EKT Electronics Co., Ltd
06035J1R1BBSTR AVX Corporation 1428300 15+ CAP THIN FILM 1.1PF 50V 0603 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
06035J1R1BBSTR IC 56510 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
06035J1R1BBSTR STOCK 45920 2016+ standard RoHS / Pb-Free MAINtron Electronics Limited.
GNN2R550 Capacitors Trimmers, Variable Capacitors CAP TRIM 0.4-2.5PF 500V
GNN2R550 Originalnew 85200 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
GNN2R550 Sprague-Goodman 1247500 2015+ CAP TRIM 0.4-2.5PF 500V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
GNN2R550 Sprague-Goodman 587500 2015+ CAP TRIM 0.4-2.5PF 500V Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
GNN2R550 Sprague-Goodman 587500 2015+ CAP TRIM 0.4-2.5PF 500V Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IEG26-29764-2-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
3120-F321-P7T1-W12DT3-14A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 14A 250VAC 50VDC
SPP-7F500 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE MOD 500A 700V BLADE
CCMR015.HXP Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/500VDC
HET-AW-RLC-A Circuit Protection Fuseholders FUSE HOLDER CARTRIDGE IN LINE
S-8301-12-R Circuit Protection Fuseholders FUSE BLOCK CART 300V CHASS MNT
BK/HMK Circuit Protection Fuseholders FUSE HOLDER CART 32V 30A IN LINE
5STP 400 Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM
36913150440 Circuit Protection Fuses FUSE BRD MNT 3.15A 300VAC RADIAL