Location : Home > 1 > 1206GC331KAT9A
1206GC331KAT9A
Share on FacebookShare on Facebook
1206GC331KAT9A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1206GC331KAT9A CAP CER 330PF 10 2000V X7R 1206 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1206GC331KAT9A CAP CER 330PF 2KV 10 X7R 1206 887700 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
1206GC331KAT9A CAP CER 330PF 2KV 10 X7R 1206 782500 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
1206GC331KAT9A CAP CER 330PF 10 2000V X7R 1206 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
1206GC331KAT9A CAP CER 330PF 2KV 10 X7R 1206 777700 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1206GC331KAT9A CAP CER 330PF 10 2000V X7R 1206 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
19888 IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
19888 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
19888 Phoenix Contact 288350 2016+ CONN TERM BLOCK 45DEG 2POS 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com