Location : Home > 1 > 1206GA270KATME
1206GA270KATME
Share on FacebookShare on Facebook
1206GA270KATME distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1206GA270KATME CAP CER 27PF 2KV 10 NP0 1206 18997 AVX 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NTCLE100E3479JB0 Sensors, Transducers Temperature Sensors - NTC Thermistors NTC Thermistor 47 Bead
NTCLE100E3479JB0 654798 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
NTCLE100E3479JB0 Vishay 5000 12+ Bead Glass SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
NTCLE100E3479JB0 Vishay 13830 2013+ THERMISTOR NTC 47 5 RADIAL Ameyic Electronics Limited
P51-300-S-A-M12-5V-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 300 PSI (2068.43 kPa) Sealed Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 1 V ~ 5 V Cylinder
P51-300-S-A-M12-5V-000-000 SSI 13830 2013+ SENSOR 300PSIS 1/4 NPT 5V MINI Ameyic Electronics Limited
P51-300-S-A-M12-5V-000-000 SSI 39944 NEW RoHS SENSOR 300PSIS 1/4 NPT 5V MINI FindCores Electronics Inc.
P51-300-S-A-M12-5V-000-000 SSI 57599 1516+ SENSOR 300PSIS 1/4 NPT 5V MINI Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
P51-50-A-F-I12-4.5OVP-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 50 PSI (344.74 kPa) Absolute Male - 1/4" (6.35mm) NPT 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder
P51-300-S-L-D-4.5OVP-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 300 PSI (2068.43 kPa) Sealed Gauge Female - M10 x 1.25 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder
P51-300-S-L-D-4.5OVP-000-000 SSI 39814 NEW RoHS SENSOR 300PSI M10-1.25 6H 4.5V FindCores Electronics Inc.
P51-300-S-L-D-4.5OVP-000-000 SSI 47390 1525+ SENSOR 300PSI M10-1.25 6H 4.5V Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
P51-300-S-L-D-4.5OVP-000-000 SSI 57469 1516+ SENSOR 300PSI M10-1.25 6H 4.5V Unitronix Electronics Limited
35021 Static Control, ESD, Clean Room Products Accessories HOLDER BADGE CLIP-ON HORIZ
35021 IC 56200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
35021 Switchcraft Inc. 16910 1525+ SWITCH PUSHBUTTON DPDT 2A 125V Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
35021 Switchcraft Inc. 57349 15+ SWITCH PUSHBUTTON DPDT 2A 125V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
19888 Phoenix Contact 146990 2016+ CONN TERM BLOCK 45DEG 11POS 5MM Unitronix Electronics Limited
19888 Phoenix Contact 288850 2016+ CONN TERM BLOCK 45DEG 11POS 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com