Location : Home > 1 > 12065D224MAT2A
12065D224MAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
12065D224MAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12065D224MAT2A CAP CER 0.22UF 50V 20 X5R 1206 1532500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
12065D224MAT2A CAP CER 0.22UF 50V 20 X5R 1206 1532500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
12065D224MAT2A CAP CER 0.22UF 50V 20 X5R 1206 897500 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
12065D224MAT2A CAP CER 0.22UF 50V 20 X5R 1206 907500 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
68200 Static Control, ESD, Clean Room Products Accessories CART COVER 23" X 32" X 41"