Location : Home > 1 > 12065C823KAT4A
12065C823KAT4A
Share on FacebookShare on Facebook
12065C823KAT4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12065C823KAT4A CAP CER 0.082UF 50V 10 X7R 1206 1331900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
12065C823KAT4A CAP CER 0.082UF 50V 10 X7R 1206 683900 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
12065C823KAT4A standard package with RoHS 46520 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
12065C823KAT4A CAP CER 82000PF 50V X7R 1206 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com