Location : Home > 1 > 12065C224MAZ2A
12065C224MAZ2A
Share on FacebookShare on Facebook
12065C224MAZ2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12065C224MAZ2A CAP CER 0.22UF 50V 20 X7R 1206 586400 AVX Corporation 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
12065C224MAZ2A standard package with RoHS 46470 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
12065C224MAZ2A CAP CER 0.22UF 50V 20 X7R 1206 691600 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
12065C224MAZ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 0.22uF 50volts X7R 2 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd