Location : Home > 1 > 12065C223KHT1A
12065C223KHT1A
Share on FacebookShare on Facebook
12065C223KHT1A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12065C223KHT1A CAP CER 0.022UF 50V 10 X7R 1206 1331300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
12065C223KHT1A CAP CER 22000PF 50V X7R 1206 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
12065C223KHT1A CAP CER 22000PF 50V X7R 1206 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
12065C223KHT1A CAP CER 0.022UF 50V 10 X7R 1206 1331300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
12065C223KHT1A CAP CER 22000PF 50V X7R 1206 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com