Location : Home > 1 > 12065C223K4T2A
12065C223K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
12065C223K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12065C223K4T2A CAP CER 0.022UF 50V 10 X7R 1206 895900 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
12065C223K4T2A standard package with RoHS 47000 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
12065C223K4T2A CAP CER 0.022UF 50V 10 X7R 1206 1543900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
12065C223K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 0.022uF 50volts X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com