Location : Home > 1 > 12065C182KHT1A
12065C182KHT1A
Share on FacebookShare on Facebook
12065C182KHT1A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12065C182KHT1A CAP CER 1800PF 50V 10 X7R 1206 1001200 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
12065C182KHT1A CAP CER 1800PF 50V 10 X7R 1206 891200 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
12065C182KHT1A CAP CER 1800PF 50V 10 X7R 1206 896000 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
12065C182KHT1A CAP CER 1800PF 50V 10 X7R 1206 1539200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
12065C182KHT1A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1800pF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
E32-A03 2M Sensors, Transducers Optical Sensors - Photoelectric, Industrial SENS FIBER 890MM THRU-BEAM 2M