Location : Home > 1 > 12065C103KAJ2A
12065C103KAJ2A
Share on FacebookShare on Facebook
12065C103KAJ2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12065C103KAJ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.01uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
12065C103KAJ2A CAP CER 10000PF 50V 10 X7R 1206 880900 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
12065C103KAJ2A CAP CER 10000PF 50V 10 X7R 1206 990900 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
12065C103KAJ2A CAP CER 10000PF 50V 10 X7R 1206 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited