Location : Home > 1 > 12063F103K4T2A
12063F103K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
12063F103K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12063F103K4T2A CAP CER 10000PF 25V X8R 1206 888100 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
12063F103K4T2A standard package with RoHS 46970 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
12063F103K4T2A CAP CER 10000PF 25V X8R 1206 1536100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
12063F103K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.01uF 10 X8R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com