Location : Home > 1 > 12063D105JAT2A
12063D105JAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
12063D105JAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12063D105JAT2A CAP CER 1UF 25V 5 X5R 1206 1515500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
12063D105JAT2A CAP CER 1.0UF 25V X5R 1206 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com