Location : Home > 1 > 12063C563KAT2A
12063C563KAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
12063C563KAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12063C563KAT2A CAP CER 56000PF 25V X7R 1206 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
12063C563KAT2A CAP CER 0.056UF 25V 10 X7R 1206 1428000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
12063C563KAT2A CAP CER 0.056UF 25V 10 X7R 1206 780000 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com