Location : Home > 1 > 12063C474K4Z2A
12063C474K4Z2A
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for 12063C474K4Z2A distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
12063C474K4Z2A AVX SMD 5000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
12063C474K4Z2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12063C474K4Z2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.47uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
12063C474K4Z2A CAP CER 0.47UF 25V 10 X7R 1206 884000 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.