Location : Home > 1 > 12062C183KAT2A
12062C183KAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
12062C183KAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12062C183KAT2A standard package with RoHS 46500 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
12062C183KAT2A CAP CER 0.018UF 200V X7R 1206 1351200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
12062C183KAT2A CAP CER 18000PF 200V X7R 1206 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com