Location : Home > 1 > 12062C183JAT2A
12062C183JAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
12062C183JAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12062C183JAT2A CAP CER 18000PF 200V X7R 1206 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
12062C183JAT2A CAP CER 0.018UF 200V 5 X7R 1206 1302200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
12062C183JAT2A CAP CER 0.018UF 200V 5 X7R 1206 675200 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com