Location : Home > 1 > 12062A221JAT2A
12062A221JAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
12062A221JAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12062A221JAT2A CAP CER 220PF 200V 5 NP0 1206 782300 AVX Corporation 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1300940372 Cables, Wires - Management Pulling, Support Grips SPLIT ROD DBL EYE 1.0-1.24" 15"