Location : Home > 1 > 12062A1R0DAT2A
12062A1R0DAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
12062A1R0DAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12062A1R0DAT2A standard package with RoHS 46890 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
12062A1R0DAT2A CAP CER 1PF 200V NP0 1206 1555300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
12062A1R0DAT2A CAP CER 1.0PF 200V NP0 1206 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com