Location : Home > 1 > 12061C683KAT2A
12061C683KAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
12061C683KAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12061C683KAT2A 17+ 236500 AVX 17+ EKT Electronics Co., Ltd
12061C683KAT2A CAP CER 0.068UF 100V X7R 1206 795900 AVX Corporation 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
12061C683KAT2A Originalnew 20000 AVX/KYOCER 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
12061C683KAT2A SMD 236500 AVX 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
12061C683KAT2A Originalnew 30000 AVX/KYOCER 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1300940238 Cables, Wires - Management Pulling, Support Grips GRIP SINGLE EYE 1.25-1.49" 16"